אודותינו

רוצים לתרום חפצים, מוצרי חשמל או רהיטים שאין לכם צורך בהם? נתקלתם באדם שזקוק לעזרה בביתו, או בבעל חיים שמחפש בית? חשבתם על פרויקט התנדבותי, אך כדי שייצא לפועל אתם צריכים לאתר מתנדבים נוספים שיצטרפו אליכם? אז פרסמתם פוסט ברשתות החברתיות וביקשתם מחברים שישתפו, בתקווה להגיע לכל מי שהנושא נוגע לליבו ולאתר מתנדבים ראויים. אבל זה לא תמיד עובד…

 

אתר Hope For Humanity הינו אתר ללא מטרות רווח, שהוקם בדיוק למטרות אלו. כאן תוכלו לפעול לקידום מטרות חברתיות שונות, באופן אנונימי לחלוטין. בואו להקים קבוצות ולגייס בעזרתן מתנדבים לפרויקט החברתי שחלמתם עליו, אבל לא הייתם מסוגלים להוציא לפועל בלי עוד כמה ידיים.

מכירים אדם שזקוק לעזרה? בעמוד דיווחים תוכלו להפיץ בקשת עזרה ספציפית לאדם או לאימוץ בעל-חיים. בנוסף, בעמוד פריטים, תוכלו להציע חפצים ופריטים שונים למסירה.

האתר שלנו לרשותכם ועבורכם. עשו בו שימוש לכל מטרה שיש בה כדי לעזור לאחר. אנא המנעו מפרסומים שמטרתם גיוס תרומות כספיות.

 

פעם ראשונה אצלנו? אנו מזמינים אתכם להירשם לאתר, בתהליך הרשמה קצר וחינמי אצלנו, או באמצעות חשבון Google או Facebook שלכם. לאחר ההרשמה, תמצאו בעמוד הבית את הנושאים הרלוונטיים עבורכם לעזרה, בהתאם לאזור מגוריכם. בתור משתמשים רשומים, תוכלו לפרסם פריטים למסירה, לדווח על צורך בעזרה ולהקים קבוצות לגיוס מתנדבים לפרויקט. רוצים לתקשר עם גולשים אחרים ולהירתם לעזרה? תוכלו לצור קשר בהודעה פרטית, באמצעות תיבת ההודעות באתר.